Marmaris Turizm Birliği Öncülük Ediyor

 

MARTAB’ın kısa sürede ne kadar uzun yol aldığının en önemli göstergeleri Aralık ayında gerçekleştirilen “Travel Turkey İzmir” Turizm Fuarı’nda ortaya çıktı.

 

“Turizm altyapı hizmet birlikleri” kapsamında fuarda yeralan tek kurum olan MARTAB, fuarda bulunan tüm sektör temsilcilerinin takdirini topladı. Koordineli çalışarak hızlı bir şekilde yapılanan Birliğimiz bölgemiz ve ülkemiz açısından önemli bir fuar organizasyonu sayılan “Travel Turkey”e farklı bir renk de getirdi.

 

Tanıtımını dinamik ve animasyonu bol çalışmalarla zenginleştiren MARTAB ekibi, basın-yayın organlarının da ilgi odağı oldu.

 

Gerek stand alanında sergilenen disiplinli çalışma, gerek tanıtım malzemelerinin çeşitliliği, gerekse çatısı altında barındırdığı belde belediyeleri ile köy muhtarlıklarının birarada fuarda bulunması gelecek açısından umut verici gelişmelerdi.

 

Bölgemizin bu düzenli ve profesyonel tanıtım çalışması fuarı ziyarete gelen diğer birlik temsilcilerinin de dikkatinden kaçmadı. Didim ve Ayvalık’tan gelen turizm altyapı hizmet birliği temsilcileri MARTAB standını ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi ve Birliğimizin Koordinasyon Kurulu Başkanı Asım Geniş’ten yapılanmayla ilgili ayrıntılı bilgi aldı.

 

MARTAB, yalnızca kurumsal anlamda değil, bölgedeki özel sektör temsilcilerinin de ihtiyaç duyduğu tanıtım modelini oluşturmada yeni bir aşama kaydetmiş oldu. Başarılı çalışma fuarı ziyaret eden sektör temsilcilerimiz tarafından da övgüyle karşılandı ve Şubat ayındaki EMITT Turizm Fuarı’nda MARTAB standı içerisinde yeralmak üzere Birlik yetkililerine talepler iletildi.


Galeri