EMITT Fuarı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

 

Şubat ayı içerisinde düzenlenecek olan Emitt Fuarı hakkında 8 Ocak Cuma günü bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Hazırlatılan stant tasarımı hakkında bilginin verildiği toplantıda, stanta yer almak isteyen işletmelere daha önce açıklanan son başvuru tarihinin 12 Ocak Salı gününe uzatıldığı açıklandı.

 

11-14 Şubat 2010 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan  ve ülkemizdeki en geniş katılımlı turizm fuarı özelliğini taşıyan EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda birliğimiz  ve Koordinasyon Kurulu üyelerinin (Marmaris Ticaret Odası, Deniz Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası, Türsab, Getob, İlçe Kültür ve Turizm Danışma Ofisi) kiralanan 108 metrekarelik bir alanda bölgemizin tanıtımını birlikte yapacakları duyurulmuş ayrıca birlik yönetimimiz tarafından yeni bir stand modeli geliştirilerek  tek başına stand kiralayamayan işletmelerimize de belli bir ücret karşılığı yer verilmesi kararının alındığı duyurulmuştu.

 

Konuya ilgili birliğimiz tarafından bugüne kadar yürütülen çalışmalar ve stand tasarımı ile ilgili 8 Ocak Cuma günü Marmaris Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda Koordinasyon Kurulu üyelerinin  ve sektör temsilcilerinin katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

 

Stand içerisinde yer almak isteyen işletmeler için süre ek süre verildi, son gün 12 Ocak Salı!

 

Hazırlatılan stand tasarımı hakkında bilgi veren Martab görevlisi Sedat Kirt, bugüne kadar 7 işletmenin yer için başvurduğunu belirterek, geri kalan yerler için ek süre tanınacağını ve son başvuru tarihinin 12 Ocak Salı günü mesai saati bitimine kadar olduğunu söyledi. Stand içerisinde  Koordinasyon Kurulu üyelerinden Marmaris Ticaret Odası, Deniz Ticaret Odası ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası içinde yer ayrıldığını belirten Kirt, isteyen işletmelerin ise bağlı bulundukları odaların stantları vasıtasıyla ücretsiz olarak kendi broşürlerini dağıtabileceğini söyledi.


Galeri