EMITT Marmaris Standı Katılımcıları İçin Duyurular!

11 Şubat'ta başlayacak olan EMITT Fuarı'na sayılı günler kala bazı önemli konularda siz değerli turizmcilerimiz ve stand ortaklarımızla bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Fuara giriş için gerekli olan davetiyeler bilindiği üzere MARTAB Ofisinden alınabiliyor. Eğer şu ana kadar fuar davetiyesi almamış olan katılımcılarımız varsa ofisimizde yeterli davetiye bulunmaktadır. Sık karşılaştığımız "giriş kartı" sorusu ise davetiye olduğu sürece sorun olmayacak, ancak yine de dileyen katılımcıya fuarın ilk gününden itibaren giriş kartı verilebilecektir. Giriş kartı almak isteyen stand ortaklarımızın eğer isimlerini bildirmemişlerse MARTAB Ofisinde görevli arkadaşlarımıza bu bilgileri en kısa sürede ulaştırmalarını rica ediyoruz.

Standımızda görevli 3 bay ve 3 bayan MARTAB personelimiz kurumsal bir görüntü sergilenmesi amacıyla lacivert pantolon veya etek ile beyaz gömlek/ceket kıyafet giyecektir. Dileyen stand ortağımızın da bu renkleri tercih etmesi durumunda genel bir renk uyumu sağlanabilecektir.

Standımızda siz değerli işletme ve kurumlarımız ile EMITT'e katılan firma ve ziyaretçilere açık bir kokteylimiz olacaktır. 11 Şubat Perşembe günü saat 17.00'da 2. Salonda bulunan 2931 nolu standımızda gerçekleşecek kokteyle sizler de davette bulunabilirsiniz.

www.martab.gov.tr sayfasında tasarımını görebileceğiniz standımızın üst katında sıcak içeceklerin sunulacağı ve misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir kafeterya alanı ücretsiz olarak hizmet verecektir. Standımızda ayrıca sıcak ve soğuk su alabileceğiniz bir soğutucu/ısıtıcı makina bulunacaktır.

Standımızda 6 metrekarelik ortak bir depo alanı bulunacak olup, yedek malzemelerinizi bu alana yerleştirebilirsiniz.

Fuarda kullanılacak tanıtım malzemeleri Marmaris Belediyesi tarafından sağlanan bir araç ile 8 Şubat Pazartesi günü yola çıkacaktır. Daha önce duyurduğumuz gibi Belediyelerimizin, Odalarımızın ve işletmelerimizin malzemesi aynı araç ile taşınabilecektir. MARTAB Ofisine yapılacak malzeme tesliminin en geç 5 Şubat Cuma (bugün) saat 16.00'a kadar tamamlanması gerekmektedir.

Her türlü soru ve istekleriniz için MARTAB Ofisi veya İstanbul'da bulunacağınız süre içerisinde aşağıdaki telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. İyi bir fuar geçirmenizi dileriz. 

İletişim   :

· Sedat KİRT    - 0 532 550 68 01

· Mete ÜNAL    - 0 532 627 89 04

· Belkıs KILIÇ   - 0 533 361 01 66

Galeri