Bölge Otellerimiz 'İnteraktif' Olarak Tanıtılacak

 

MARTAB’ın 2010 yaz dönemi planlı çalışmaları kapsamında Akyaka’dan Bozburun’a kadar bölgemizdeki tüm konaklama tesislerinin yer alabileceği ve 2010-2011 yılı fuarlarında tüketiciye ve tur operatörlerine dağıtılacak olan “MARTAB KONAKLAMA TESİSLERİ İNTERAKTİF TANITIM DVD”si için hazırlıklar sürüyor.

 

Tatil köylerinden pansiyonlara kadar konaklama tesislerinin hiçbir ücret ödemeden yer alacağı DVD için tesislere şifre gönderme işlemi tamamlandı. Tesislerin tek yapacağı kendilerine özel verilen şifre ile www.martab.gov.tr adresindeki üyelere özel bölümde bulunan formu doldurmak ve “gönder” tuşuna basmak.

 

Her tesis için 5 adet fotoğrafın da yüklenebileceği program sayesinde bölge otelleri hem fuarlarda tüketiciye ve tur operatörlerine dağıtılacak DVD’de, hem de “www.marmaristourism.org” ve “www.martab.gov.tr” sitelerinde ücretsiz yer alacak.

 

Filtre sistemi sayesinde bölgemizde konaklama tesisi arayanlar istediği özelliklere göre bir tesisi rahatlıkla bulabilecek. Filtre sisteminde tesisler  “bölgesine göre”, “denize uzaklığına göre”, “çevre dostu özelliğine göre”, “yeme-içme durumuna göre”, “belge türüne göre” gibi farklı başlıklar altında ayrı ayrı veya birkaç başlığa göre listelenebilecek.

 

Formu doldurmak için son tarih ve saat 30 Eylül Perşembe, 17.00.


Galeri