MARTAB Çalışmaları Yüzbinlere Ulaşıyor

MARTAB ÇALIŞMALARI YÜZBİNLERE ULAŞIYOR

Yılda 10 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği www.mydestinationinfo.com adlı turizm sitesinin ege portalı olan www.myaegeancoastinfo.com Martab çalışmaları ve bölge tanıtımı karşılıksız olarak yapmaya ve bölgemizle ilgili her türlü etkinliği üyelerine duyurmaya başladı.

www.mydestinationinfo.com 85’in üzerinde bölgeyi temsil eden ve yıllık 10 milyondan fazla kişi tarafından ziyaret edilen global bir seyahat portalı olmasının yanında bir turizm otoritesi.
www.myaegeancoastinfo.com ise bu portalın Ege Temsilcisi. Amaç ziyaretçiyi sıkmadan bölge hakkında tüm bilgilere ulaşmalarını sağlamak. Sitenin diğer sitelerden farkı içerisinde her türlü bilginin yer alması. Otel ve uçak rezervasyonunun yanı sıra alışveriş merkezleri, restoranlar, hastaneler, emlakçılar, ,gece hayatı, sosyal aktiviteler, konserler, turlar, mavi yolculuklar hakkında da geniş bilgiler yer alıyor. Site kongre turizminin geliştirilmesi için de özel bir çalışma yürütüyor. Yurt dışından kongre için grupları çekmek ve kış turizmini bu yolla canlandırmak amacıyla kongre otelleri detaylı bir şekilde tanıtılıyor. Yılda 10 milyon kişi tarafından ziyaret edilen sitenin ege portalı Martab çalışmaları ve bölge tanıtımı karşılıksız olarak yapmaya ve bölgemizle ilgili her türlü etkinliği üyelerine duyurmaya başladı.

Galeri