Fırsatı Kaçırmamak İçin Çifte Rezervasyon Yaptılar!

Fırsatı Kaçırmamak için çifte rezervasyon yaptılar Ege'deki oteller Akdeniz'i yakaladı Jolly Tur Genel Müdürü Figen Erkan tatilcilerin tercihlerinde Ege otellerinin Akdeniz'dekileri yakaladığını söyledi. 
Erkan, "Bodrum, Fethiye ve Marmaris'e ilgi arttı" dedi. 
İnternetten rezervasyon yüzde 15 artış gösterdi Hey Travel Genel Müdürü Tunç Göz internetten rezervasyonlarda yüzde 15 artış olduğunu söyledi. Göz, tatil tarihi belli olmayanların iki alternatifli rezervasyon yaptırdığını söyledi. 
Yüzde 40'a varan indirimler sağlayan ve dün sona eren erken rezervasyon kampanyası bu yıl büyük ilgi gördü. 

Tatil tarihinden emin olmayanlar fırsatı kaçırmamak için ceza ödemeyi göze alıp çifte rezervasyon yaptı Unsal EREKE 
0212 313 68 2/ Erken rezervasyon kampanyasının indirimde son bölümünü oluşturan 4'üncü dönemi dün gece biterken acente çalışanları gece saat 23'e kadar mesai yaptı. Yaz sezonunda, son dakika fiyatlarına göre yüzde 40'a varan indirim sağlayan erken rezervasyon kampanyası bu yıl ocak ayına çekilince acenteler geçen yıla göre ortalama yüzde 30 daha fazla tatil sattı. 
Tatilcilerin rezervasyonlarını daha çok internetten yapması dikkat çekti. Bu yıl Ege Bölgesi'ndeki oteller popülerlikte Antalya'daki tesisleri yakaladı. 48 saate kadar iptal hakkı veren erken rezervasyon sigortası haklarını 'sonuna kadar' kullanan tatilciler arasında tarihi kesinleştiremeyenlerin ise İndirim oranı fırsatı kaçırmamak için iki tarihe birden rezervasyon yapmaları dikkat çekti. Anı Tur Pazarlama Müdürü Zafer Nebi Sevim, bu yıl ramazan ayının bile yoğun ilgi gördüğünü ifade etti. 
Sevim, erken rezervasyon tercihinde sigortanın önemli bir etken oluşturduğunu kaydetti. 
TÜRKLER BU YIL AVRUPALI TURİST GİBİ DAVRANDI' Bu yıl birçok ülkede meydana gelen olumsuzluklar nedeniyle yurtdışından Türkiye'ye gelen ziyaretçi sayısının arttığını ifade eden ETS Yurtiçi Operasyon Müdürü Suat Özbek, "Bunu gören tatilciler erken rezervasyona yöneldi. 
Geçen yıla göre satışlarımız da yüzde 30 arttı" dedi. Türk tatilcilerin Avrupalı zihniyetiyle tatilini önceden ayarlayarak avantajlı fiyatlardan yararlanma yoluna gittiğini belirten Özbek, çifte rezervasyon bile yapanlar olduğunu kaydetti. 
3 büyük acentenin 
satışı 500 bini buldu Erken rezervasyonun 4'üncü dönemi dün gece sona erdi. Türkiye'nin yüzde 50'sini tatile götüren 3 büyük seyahat acentesinden aldığımız bilgilere göre yaklaşık 500 bin kişilik rezervasyon alındı. Mayıs ayı sonuna kadar erken rezervasyonların diğer acentelerle birlikte 1.5 milyona ulaşması bekleniyor. 2010 yılında kampanyadan 1.3 milyon kişi yararlandı.

Galeri