En İyi Oteller Bizde!

En iyi o Tur operatörü TUP’nin “2011 TUl Holly11” yarışmasında dünyada belirlediği en iyi 100 otel arasına 18 Türk oteli girmeyi başardı. 18 otelin 16'sının Antalya'da olması dikkat çekti. 
Dünyanın en büyük tur operatörü TUl markası ile 2010 yılında seyahat eden 35 milyon turistin 10 binden fazla otel için "Misafir memnuniyeti" esasına dayalı anket çalışmaları sonucunda, dünyanın en iyi 100 oteli belirlendi. 

Türkiye'den 18 otel "En iyi 100 otel" arasına girmeyi başardı. Geçen yıl Türkiye'den en iyi 100 otel arasına 20 otel girmişti. Dereceye giren Türkiye'deki 18 oteln 16'sının Antalya bölgesinde olması dikkatlerden kaçmadı. 
TUl Türkiye Ürün ve Kontratlar Müdürü Melih Yetiş, dünyanın en iyi 100 oteli arasına Türkiye'den giren otel sayısının geçen yıldan az olduğunu ama bunun için Türk otellerinin başarısının küçümsenmemesi gerektiğini, 18 otelin ilk 100 otel arasına girmesinin çok önemli olduğunu belirtti.' 
Türkiye'den "TUl Holly" ödülünü almaya hak kazanan oteller şunlar:

Sensimar Side.............................(Side Antalya) Amara Beach Resort.................(Side Antalya ) Barut Hotel Lara Resort Spa & Suites....(Lara Antalya) Gloria Verde Resort.................(Belek Antalya) Gloria Serenity Resort.............(Belek Antalya ) Renaissance Antalya Beach Resort &. Spa....(Kemer Antalya) Hotel Delphin Deluxe Resort. (Alanya Antalya ) Hotel Delphin Palace................(Lara Antalya ) Hotel Marbella.....................(Marmaris Muğla ) Hotel Alibey Resort Side..........(Side Antalya ) Hotel Concorde Deluxe Resort..(Lara Antalya ) Hotel Papillon Zeugma............(Belek Antalya ) Hotel Yetkin.........................(Alanya Antalya ) Iberotel Palm Garden..(Manavgat Side Antalya ) MAGİC LIFE Kemer Imperial.(Kemer Antalya ) Hillside Beach Club................(Fethiye Muğla ) Kirman Hotels Arycanda Deluxe. (Alanya Antalya ) Kirman Hotels Leodikya Resort. (Alanya Antalya)

Galeri