Muğla Valisi Şahin MARTAB Binasına "Hayırlı Olsun" Ziyaretinde Bulundu

Muğla Valisi Fatih Şahin, Marmaris Turizm Birliği Hizmet Binası’nı ziyaret etti. Vali Fatih Şahin’i MARTAB Başkanı Ali Acar ve MARTAB Koordinasyon Kurulu Başkanı Asım Geniş karşıladı.

Şahin , MARTAB Hizmet Binası’nın açılışına katılamadığını belirterek hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu söyledi. kamu kurumlarının nitelikli hizmet binalarında faaliyet göstermesinin önemli olduğuna dikkat çeken Muğla Valisi Şahin, turizm için sektör temsilcilerinin ve kamu kurumlarının topyekin mücadele etmesi gerektiğini kaydetti.

MARTAB Başkanı Ali Acar, Vali Şahin’in ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek “ manevi gücünüzü arkamızda hissettik” dedi. Acar, turizm altyapı birliklerini önemsediklerini belirterek “Yasal düzenlemelerle kurulmuş birlikler olduğu için sektöre büyük fayda sağladığını düşünüyoruz. Biz elimizden gelen çalışmaları yapıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde çalışmayı önemsiyoruz. Çalışmaları profesyonel yapma yolunu belirlediğimizi düşünüyorum. Bu olumlu bir gelişme oldu” dedi.

Görüşmenin ardından Başkan Acar, Vali Şahin’e MARTAB binasının teknik özellikleri hakkında bilgi verdi.

Galeri