Marmaris'e Yeni ve Seçkin Bir Hollandalı

Hollanda’nın önemli tur operatörlerinden olan ve Doğu Akdeniz ülkelerindeki kültür turlarıyla tanınan “Isropa” 2012 yılı Mayıs ayından itibaren Marmaris ve çevresinde operasyona başlıyor.

Hollanda merkezli Sonarex ve Marmaris merkezli Koral seyahat acentesinin işbirliğiyle Güney Ege operasyonuna başlayacak olan Isropa önümüzdeki yıl sektörde 40. yılını tamamlayacak bir şirketler grubu. Turizm bölümünde 150 kişinin çalıştığı ve her yıl 100 bin Hollandalı’ya yurtdışında tatil yaptıran firma ile iş ortakları Sonarex ve Koral Seyahat Acenteleri, bölge otelcileriyle tanışmak üzere 15 Ekim Cumartesi akşamı Martı Tatil Köyü’nde kokteyl ve yemeğe ev sahipliği yaptı. Marmaris Turizm Birliği ve Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın özel davetli olarak katıldığı gecede Marmaris ve Fethiye bölgelerinden önemli otelciler bulundu.

 

Başkan Acar; “Konuklarınızın güvencesi biziz”

Firma yetkilileri, Güney Ege bölgesinde yeni operasyonlarından dolayı duydukları heyecanı ve başarı beklentilerini dile getirirken, Başkan Acar da yaptığı konuşmada Avrupa’nın seçkin tur operatörlerinin ilgisini çekmeye başlayan bölgemizin geleceğinin mutlaka daha da iyiye gideceğine inancını belirtti. Isropa firmasının yöneticilerine “Konuklarınızın güvencesi bizler olacağız” diyerek teminat veren Başkan Acar, Marmarisli otelcilerin hizmet kalitelerini daha da arttırarak Hollanda, Almanya ve İskandinav ülkelerinden daha fazla turist alacağını savundu.

Konuşmaların sonunda Hollandalı firmanın üst düzey yöneticilerine Belediye ve MARTAB Başkanı Ali Acar tarafından plaket ile bölgenin Hollandaca tanıtıldığı yayınlar ve çam balı hediye edildi.


Galeri