Ispora Koral Turiz İle Hedef Büyütüyor

Hollanda'nın önde gelen seyahat şirketlerinden De Reisspecialisten Groep'un ortaklarından Ispora Reizen; Koral Turizm ile Türkiye pazarına girdi.

Ispora, Türkiye temsilcisi olan Koral Turizm ile birlikte şirketin tanıtım, sunum ve Türkiye satış stratejisini iş ortaklarıyla paylaşmak amacıyla Martı Resort Otel'de bir araya geldi. Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, MARTAB Koordinasyon Kurulu Başkanı Asım Geniş, GETOB Başkanı İlhan Açıkgöz ve konaklama sektörünün yetkilileri katıldı. De Reisspecialisten Groep Yönetim Kurulu Üyesi Norbert Good, "Türkiye'yi ürün portföyümüze katmak, dünya üzerinde tur uzmanlığı konusundaki imajımızı arttırmamızı sağlamıştır. 
Türkiye geniş, eşi benzeri olmayan ürün çeşitliliği ve mükemmel yapısı itibariyle bize özel ürünler olan, fly-drive Anadolu turları, deniz-kum-güneş tatillerini düzenlememize olanak sağlayacaktır.Türkiye gibi güzel bir ülke ve Türk iş ortaklarımızla birlikte çalışacak olmaktan heyecan duymaktayız " dedi.

Koral Turizm kurucularından Menderes Akbulut ise turizm sektöründe geçen 20 yılın değerlendirmesi ve yeni hedeflerle ilgili şu açıklamalarda bulundu: Koral Turizm 1992 yılında Marmaris merkezinde kuruldu. Kuruluş amacı bölgemize gelen yabancı turistlere yer hizmetleri başta olmak üzere her türlü handling, çevre turları, gemi turları, araba minibüs kiralama hizmetlerini lokal olarak sağlamaktadır. Ülke turizminin gelişmesine ve tanıtımına önem veren Koral Turizm geçen 20 yıllık süre içerisinde Marmaris merkez olarak Bodrum, Fethiye bölgesindeki şubeleri, konaklama sektöründe otel ve apart işletmeciliği ile bölgemize gelen İngiliz, Alman, Romen, Avusturya ve geçmiş yıllardaki İsrail ve Hollanda tur operatörlerinin tatil amaçlı konaklamaları dışında, limanlarımıza gelen gemilere de servis vermektedir. 

Koral Turizm; deneyimli kadrosu, profesyonel hizmet anlayışı ile yerel acentacılığın dışına çıkarak yeni oluşumlara, yeni bölgelere doğru açılımı sürdürmektedir. Çalıştığı yabancı tur operatörlerine 2012 yılında Hollanda'nın prestijli firmalarından Ispora'yı da eklemiştir.Sejour konaklamalarının yanı sıra tur ağırlıklı yolcu potansiyeline sahip Isropa'yı da, özellikle yurdumuzun tanıtımına destek veren, bölgemizin gereksinimi olan seçici turistleri getirmekle kalmayıp Avrupa pazarındaki ivmemizi daha çok yükseltecektir. Koral Turizm olarak iyi işlere imza atmanın haklı gururunu birlikte paylaşmaktan duyduğumuz memnuniyeti, bir kez daha belirtiriz, şeklinde konuştu. Ispora Reizen BV. Hakkında: Ispora Reizen BV. 1972 yılında kurulmuştur.Şirket ilk olarak İsrail dış pazarında faaliyet göstermiştir.Daha sonraki yıllarda ise Ürdün, Suriye, Lübnan, Mısır, Fas, Kıbrıs, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman tatil destinasyonlarını portföyüne katmıştır. Haber Merkezi

Galeri