Marmaris'te Otelcilere Online Rezervasyon Bilgilendirmesi

MARTAB, küçük ve orta ölçekli otelcilerin internet üzerinden satışını teşvik etmek için bir firmayla koordineli olarak online rezervasyon sistemini otelcilere tanıttı. Marmaris ve Çevresi Turizm Alanı Altyapı Hizmet Birliği (MARTAB) küçük ve orta ölçekli otelcilerin internet üzerinden satışını teşvik etmek için bir firmayla koordineli olarak online rezervasyon sistemini otelcilere tanıttı.

MARTAB binasında gerçekleştirilen tanıtım toplantısına MARTAB Başkan Vekili Asım Geniş, MARTAB Genel Koordinatörü Sedat Kirt ve WebHotelRes firması yetkilisi Hüseyin Korer ve otelciler katıldı.

WebHotelRes firması yetkilisi Hüseyin Korer internet üzerinden online satış ve rezervasyon sistemi hakkında otelcilere bilgi verdi.MARTAB Başkan Vekili Asım Geniş Türk turizminde 4-5 Yıldızlı otellerin kalifiye eleman çalıştırdıkları için satış ve pazarlama konusunda sıkıntı yaşamadıklarını belirtti. Geniş küçük ölçekli ve apart tarzı otellerin satış konusunda sıkıntı yaşamamaları için de internet üzerinden satış sistemiyle müşteri sayısını arttırabileceğini belirtti.

Geniş; "MARTAB olarak bölgedeki otellere ve tesislere nasıl daha fazla müşteri kazandırırız. Bunun çalışmasını yapıyoruz. Bu sistemi otelcilerimize bedava sunacağız" dedi.

Galeri