Polonya Kraliçesi Tacını Marmaris'te Taktı

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde düzenlenen Polonya Güzellik Yarışması'nda Johanna Chrustowska Ptock birinci olup, kraliçe tacını taktı.

Marmaris Amfi Tiyatro'da 'Queen of Poland 2013' Polonya Güzellik Yarışması 2013 düzenlendi. Tarkan'ın eski sevgilisi menajer ve avukat Bilge Öztürk, manken ve oyuncu Tarık Tarcan gibi ünlülerin juri üyeliği yaptığı yarışma renkli görüntülere sahne oldu. Ülkelerindeki 8 bin 500 kişi arasından elemeleri geçerek finale kalan 18 Polonyalı güzelin katıldığı yarışmada, pop müziği sanatçısı Atiye ve Polonyalı sanatçılar Agata ile Micheal Jalonski sahne aldı. Spor, gelinlik, gece kıyafetleri ve bikinili olarak podyumda geçiş yapan kraliçe adayları dans performanslarıyla da göz doldurdu.

JOHANNA CHRUSTOWSKA PTOCK, KRALİÇE OLDU

Yarışamanın 15 kişilik jurinin yaptığı değerlendirmede 7 numara ile yarışan Johanna Chrustowska Ptock birinci olup 2013 yılı Polonya güzeli seçildi. Ptock'a tacını geçen yılın kraliçesi Angelika Staros taktı. 5 numaralı Anna Maria Lenarcik üçüncü, ikinci ise 4 numara ile yarışan Justyna Trusewich elde etti. Joanna Grzybowska'nın, 'Marmaris Güzeli' seçildiği yarışmada beş güzele de sponsor firmaların adını taşıyan güzellik unvanları verildi. Yarışmada Marmaris ve Polonyalı dans grupları gösterilerini sergiledi.

Galeri