GETOB Başkan Acar'a Yapılan Silahlı Saldırıyı Kınadı

Marmaris GETOB Yönetim Kurulu bir basın açıklamasıyla, Marmaris Belediye Başkanı M. Ali Acar'a yapılan silahlı saldırıyı kınadı. Huzur, güven ve sakinliği ile bilinen gözde turizm destinasyonu MARMARİS’imizde, sebebi ne olursa olsun özellikle insan hayatına kasteden, huzuru ve güven ortamını bozmaya yönelik olan her türlü eyleme kesinlikle karşı olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.

Üstelik bu eylem 30 Mart 2014 Pazar günü yapılan yerel seçimler sonrasında Marmaris yaşayanının teveccühleriyle ve verdiği oylarla yeniden Belediye Başkanlığına seçilen Sayın Ali ACAR’a yönelik olması olayın vahametini bir kat daha arttırmaktadır.
GETOB Yönetim Kurulu olarak yeniden Marmaris Belediye Başkanlığına seçilen Sayın Ali ACAR’a yönelik silahlı saldırı eylemini şiddetle ve nefretle kınıyoruz.


Bu hain eylem Sayın Ali ACAR’ın şahsına yönelikmiş gibi görünse de aslında tüm Marmaris yaşayanına karşı yapılmıştır. Temennimiz bu alçakça saldırıyı planlayan, düzenleyen ve varsa azmettirenlerin bir an önce yakalanıp yüce Türk adaleti önünde hesap vermesi ve gereken en ağır cezaya çarptırılmalarıdır.
Geçmiş olsun Sayın ACAR. Geçmiş olsun Marmaris halkı.

Galeri