Marmaris, Belgeselle Tanıtılacak

Kaptanın Seyir Defteri  programı ekibi ilçenin tarihi ve turistik yerlerini görüntülemek üzere Marmaris’e geldi. Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Program Yapımcısı ve Sunucusu Osman Akdağ'a verdiği röportajda; Marmaris’te yapımı planlanan projelerden bahsetti. Yat ile Marmaris’i denizden de görme fırsatı bulan Akdağ; ilçeyi çok beğendiğini söyledi.

 TRT Belgesel TV Kanalında yayınlanan "Kaptanın seyir defteri" adlı programın bir bölümünün çekimleri, Marmaris ilçesinde  yapıldı.Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, programın çekimlerinde ilçenin tanıtımını içeren bir konuşma yaptı ve konuklara çeşitli hediyeler takdim etti.

TRT Belgesel Kanalı kameralarına Marmaris’in kültüründen, tarihi güzelliklerine, mutfak lezzetlerinden doğal güzelliklerine kadar her konuda bilgiler verildi. Eylül ayı içerisinde yayınlanacak olan "Kaptanın seyir defteri" programında Marmaris’e bir saatlik bir süre ayrılacağı bildirildi. Programın yapımcı ve sunuculuğunu üstlenen Osman Akdağ, Marmaris ilçesinin bir doğa harikası olduğunu anlatmak için kelimelerin yetersiz kalacağını bildirdi.

Kentin tarihi dokusunun yanı sıra doğal güzelliklerinin de çekimlerini de yapan "Kaptanın seyir defteri" ekibi ilçede bir gün kaldı, karadan ve denizden çekimler yaptı.

TRT Belgesel kanalında yayınlanan "Kaptanın seyir defteri"nin yapımcılığını ve sunuculuğunu Osman Akdağ, kameramanlığını Adem Burak Akdağ ve set amirliğini ise Nurettin Yeniyol yaptı.

Galeri